„Socialinis darbas su grupe: nuo traumos link vilties“

Nacionalinė socialinio darbo su grupe asociacija kartu su Tarptautine socialinio darbo su grupėmis asociacija ir VDU socialinio darbo katedra spalio 12-14 d. organizuoja socialinio darbo su grupėmis stovyklą.

 Socialinio darbo su grupėmis stovykla yra tapusi tradiciniu Tarptautinės socialinio darbo su grupėmis asociacijos (IASWG) renginiu vykstančiu JAV, Kanadoje ir Europoje. Šiose stovyklose savo idėjomis, įgūdžiais, ir patirtimi dalinasi profesionalūs socialiniai darbuotojai, mokslininkai ir studentai. Stovyklos formatas ypatingas savo unikalia atmosfera, kuri sukuria erdvę įvairiapusiam bendravimui ir skirtingų kultūrų pažinimui.

Europoje socialinio darbo su grupėmis stovykla jau antrą kartą vyks Lietuvoje. Šį kartą stovyklos metu nemažai dėmesio bus skirta psichosocialinių traumų gyjimo tematikai. Šiuo metu yra svarbu kalbėti šia jautria tema, kadangi mūsų tauta yra išgyvenus sovietinį okupacinį rėžimą, tremtį. Vaikystėje ar kitu amžiaus tarpsniu patirtos traumos vis dar gali įtakoti asmeninius ir mūsų klientų gyvenimus. Stovyklos metu vyks praktiniai seminarai ir kitos veiklos, kuriuos ves įvairių šalių socialinio darbo su grupe ekpertai (JAV, Didžioji Britanija, Lietuva, Nyderlandai ir kt.). Stovyklos patirtis vertinga tiek pradedantiems, tiek su grupe jau ne pirmus metus dirbantiems socialiniams darbuotojams ir kitiems profesionalams.

Kviečiame kartu leistis į šią  unikalių  patyrimų kelionę!

 

Registracija vyks iki rugsėjo 5 dienos.

Registracija: info@nsdga.lt

Kainą:  150 eurų, iki rugpjūčio 1 dienos. Nuo rugpjūčio 1 dienos stovyklos kaina 200 eurų. Į stovyklos kainą įskaičiuotas dalyvio mokestis, apgyvendinimas ir  maitinimas.

Vieta:  Siekiant patirti Lietuvos etnokultūros autentiškumą socialinio darbo su grupėmis stovykla bus organizuojama, Kauno rajono kaimo turizmo sodyboje, kuri remiasi ekologiškos, vietoje augintos mitybos principais.

Renginys vyks anglų kalba, bus vertimas į lietuvių kalbą. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Detalesnė informacija: info@nsdga.lt  arba telefonu: 8 (648) 56399

Facebook paskyra Nacionalinė socialinio darbo su grupėmis asociacija

www.iaswg.com