„Socialinis darbas pandemijos metu: aš esu, nes esame mes“

2021 m. kovo 16 d. Vytauto Didžiojo universiteto Socialinio darbo katedra kviečia dalyvauti jau tradicija tapusiame forume, skirtame Pasaulinei socialinio darbo dienai paminėti. Forumo tema: „Socialinis darbas pandemijos metu: aš esu, nes esame mes“. Šiais metais viso pasaulio socialiniai darbuotojai kviečiami atsižvelgti į Ubuntu sampratą ir filosofiją, kurioje pripažįstama žmonių ir jų aplinkos tarpusavio ryšio bei solidarumo bendruomenėse, visuomenėse ir pasaulyje svarba. Akcentuojama kiekvieno asmens indėlio ir dalyvavimo būtinybė kuriant tvarią ir socialiai teisingą ateitį.

Renginio metu bus diskutuojama apie socialinio darbo praktikos kompleksiškumą, sudėtingumą ir svarbą pandemijos metu. Socialinio darbo profesionalai stovi priešakinėse kovos su Covid-19 viruso sukeltomis psichosocialinėmis pasekmėmis gretose, o jų teikiamos paslaugos padeda spręsti sudėtingas individų, šeimų ir bendruomenių problemas. Maža to, socialinio darbo specialistai neretai yra vienintelis pagalbos išteklius ar žmogiškojo santykio saitas tiems visuomenės nariams, kurie dėl pandemijos patiria dvigubą atskirtį. Visgi patirtis rodo, jog socialinio darbo specialistų vaidmuo ir svarba vis dar lieka šešėlyje, nesulaukiama pakankamai žiniasklaidos, politikų dėmesio. Taigi, minėdami Tarptautinę socialinio darbo dieną, kviečiame pasidalinti įžvalgomis ir patirtimi apie socialinio darbo svarbą ir praktikos aplinkybes pandemijos kontekste.

Renginys skirtas: socialinio darbo praktikams, tyrėjams, dėstytojams, studentams, politikams, socialinių programų ir projektų iniciatoriams bei vykdytojams, žurnalistams ir kitiems susidomėjusiems žmonėms.

Susitikimo laikas: 2021 kovo 16 d.  1030-1200.

Susitikimo vieta: Zoom platforma

Registracija į forumą: https://forms.gle/xRGR2Gf7GNPkui7D7

Dėmesio: Užsiregistravusiems dalyviams nuoroda į renginį bus atsiųsta likus dienai iki renginio, vietų skaičius ribotas. Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Jungdamiesi prie šio renginio, jūs patvirtinate, kad sutinkate, kad renginys ir jūsų dalyvavimas jame būtų įrašomas.