Socialinės demografijos magistrantūros studijos Vilniuje

Jei domitės šeimos pokyčiais, žemo gimstamumo problemomis, migracijos procesais, visuomenės sveikata, demografiniu senėjimu, populiacijos nykimu, jei norite suprasti ir prisidėti sprendžiant demografines problemas, studijuokite Socialinės demografijos magistrantūros studijų programoje!

Kuo ypatinga ši studijų programa? Tai vienintelė demografijos studijų programa Baltijos šalyse ir viena iš nedaugelio Rytų ir Vidurio Europos regione. Programa skirta baigusiems įvairias bakalauro programas: socialinių mokslų (sociologija, socialinė politika, socialinis darbas, ekonomika, politikos mokslais, visuomenės geografija), fizinių mokslų (statistika, matematika), biomedicinos mokslų (visuomenės sveikata). Programa yra tarpdalykinio pobūdžio: demografijos perspektyvą papildo sociologijos, socialinės politikos, politikos mokslų, ekonomikos bei visuomenės sveikatos krypties dalykai.

Kokios darbo perspektyvos? Darbas valstybinėse institucijose, tarptautinėse organizacijose, NVO, privačiose bendrovėse (draudimo, rinkodaros ir rinkos tyrimų bendrovėse, bankų analizės skyriuose ir kt.) analitiku, gyventojų (demografinės) politikos rengimo ir įgyvendinimo specialistu ministerijose ir savivaldybėse, tyrėju mokslo ir kitose institucijose.

Absolventai įgis Socialinių mokslų srities Sociologijos krypties demografijos magistro kvalifikacinį laipsnį.

Plačiau apie Socialinės demografijos magistrantūros studijas: http://www.vdu.lt/lt/study/program/show/263/

Pagrindinis priėmimo etapas vyksta nuo birželio 1 d. iki birželio 29 d. 24 val.

Prašymai pateikiami internetu: https://epasirasymas.vdu.lt/

Visą informaciją apie 2017 m. priėmimą į magistrantūros studijas rasite čia.