SMF studentai VDU studentų konferencijoje „Laisvė kurti“

Balandžio 28 d. Vytauto Didžiojo universitete vyko antroji, kasmetine tampanti studentų konferencija „Laisvė kurti“. Šiais metais konferencija atliepė Jungtinių Tautų iškeltus tarptautinius darnaus vystymosi tikslus, todėl konferencijos programa pasižymėjo itin plačia temų įvairove ir aktualumu. Konferencijoje dalyvavo ir Socialinių mokslų fakulteto studentai –  Aistė Zakarauskaitė (Socialinio darbo magistro studijų programa), Gustė Abromavičiūtė (Socialinio darbo bakalauro studijų programa), Indrė Muraškaitė (Sveikatos psichologijos magistro studijų programa), Tadas Petrulis (Psichologijos bakalauro studijų programa), Gabrielė Janilionytė (Socialinės antropologijos magistro studijų programa). Mūsų studentų pranešimuose buvo aptariama LGBTQ+ bendruomenės stigmatizacijos, vaikų patiriamo smurto šeimoje, autistiškų asmenų gerovės, biologinės įvairovės viešose miesto erdvėse problematika, o Tadas Petrulis kartu su styginių kvartetu pristatė savo kelionės Portugalijoje muzikinį pasakojimą „Portugalijos žiedas“.

Džiaugiamės savo studentais, linkime ir toliau ieškoti, tyrinėti, kurti, atrasti.