SMF Metų žmogaus 2021 rinkimai

Tęsiant tradiciją, skelbiame VDU SMF Metų žmogaus rinkimus! Kviečiame išrinkti „SMF Metų darbuotoją“ (dėstytoją/tyrėją ar administratorių) ir „SMF Metų studentą“.

Katedros iškėlė kandidatus: po vieną darbuotoją ir vieną studentą. Iki gruodžio 6 d. (imtinai) kviečiame balsuoti už patinkančius kandidatus spausdami „Patinka“ fakulteto Facebook paskyroje.

KANDIDATAI „SMF METŲ DARBUOTOJO“ KATEGORIJOJE:

Socialinio darbo katedros docentė dr. JORŪNĖ VYŠNIAUSKYTĖ-RIMKIENĖ – už pozityvaus socialinio darbo profesijos įvaizdžio konstravimą, inovatyvių paslaugų šeimai diegimą bei aktyviai vykdomas marketingo veiklas.

Psichologijos katedros lektorė,  Mokyklinės psichologijos programos komiteto vadovė bei Tarptautinės VDU ir Izraelio gabių vaikų ugdymo programos ,,Gifted“ psichologė dr. JURGA MISIŪNIENĖ – už mokslinį ir praktinį indėlį į gabių vaikų psichologijos plėtojimą Lietuvoje.

Sociologijos katedros lektorė, Sociologijos ir antropologijos studijų programos komiteto vadovė dr. RASA INDRILIŪNAITĖ – už aktyvią rinkodarinę veiklą ir pastangas viešinti sociologiją.

KANDIDATAI „SMF METŲ STUDENTO“ KATEGORIJOJE:

Psichologijos katedros doktorantė, katedros rinkodaros grupės narė MODESTA MORKEVIČIŪTĖ – už didelio populiarumo sulaukusio paskaitų Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų ir gimnazijų mokytojams ir mokiniams katalogo kūrimą ir administravimą.

Sociologijos ir antropologijos bakalauro studijų programos 4 kurso studentas BENAS BARANOVSKIS – už aktyvią visuomeninę veiklą.

Socialinio darbo bakalauro studijų programos 4 kurso studentas ROBERTAS DZEKUNSKAS – už programos populiarinimą, parodytą iniciatyvą skleidžiant žinią apie socialinio darbo prasmingumą, svarbą, vertybes.

 

Gruodžio 7 d. speciali komisija išrinks SMF Metų darbuotoją ir SMF Metų studentą. SMF Metų žmogus renkamas 50% balsavimu Facebook paskyroje ir 50% specialiai sudarytos komisijos balsavimu. Komisija sudaryta iš visų katedrų, dekanato ir studentų atstovų.

Gruodžio 9 d., SMF Kalėdų eglutės įžiebimo šventės metu paskelbsime ir apdovanosime nugalėtojus.

Kviečiame aktyviai balsuoti ir išrinkti mūsų geriausius iš geriausių!