SMF Metų žmogaus 2020 rinkimai

Tęsiant tradiciją, skelbiame VDU SMF Metų žmogaus rinkimus! Kviečiame išrinkti „Metų darbuotoją“ (dėstytoją/tyrėją ar administratorių) ir „Metų studentą“.

Katedros iškėlė kandidatus: po vieną darbuotoją (dėstytoją/tyrėją ar administratorių) ir vieną studentą. Iki gruodžio 13 d. imtinai fakulteto bendruomenė balsuoja už patinkančius kandidatus spausdami “Patinka” fakulteto Facebook paskyroje.

KANDIDATAI VDU SMF „METŲ DARBUOTOJO“ APDOVANOJIMUI:

Sociologijos katedros prof. dr. MILDA ALIŠAUSKIENĖ – už aktyvų dalyvavimą universiteto savivaldoje ir mokslo plėtrą.

Psichologijos katedros prof. dr. LIUDA ŠINKARIOVA – už neuropsichologijos mokslo populiarinimą (interviu, paskaitos visuomenei ir pan.).

Socialinio darbo katedros lektorė dr. ROBERTA MOTIEČIENĖ, sėkmingai apgynusi socialinio darbo disertaciją Laplandijos universitete, – už aktyvų dalyvavimą visose Socialinio darbo katedros veiklose, projektuose, prisidėjimą prie socialinių paslaugų plėtros Kauno mieste, sėkmingą mokslo ir praktikos derinimą.

KANDIDATAI VDU SMF „METŲ STUDENTO“ APDOVANOJIMUI:

Sociologijos katedros doktorantė Ieva Dryžaitė – už aktyvų sociologijos mokslo populiarinimą.

Psichologijos bakalauro studijų 4 kurso studentė INDRĖ MURAŠKAITĖ – už pagalbą įgyvendinant įvairias Psichologijos bakalauro studijų programos komiteto veiklas bei atliekant tarpininko vaidmenį tarp studentų ir Komiteto.

Socialinio darbo bakalauro studijų 3 kurso studentė JOLANDA MARČIUKONYTĖ, apdovanota kaip geriausia VDU mentorė, – už aktyvų dalyvavimą viešinant Socialinio darbo studijų programą ir pagalbą pirmakursiams adaptuotis universiteto bendruomenėje.

Gruodžio 14 d. speciali komisija išrinks SMF Metų žmogų 2020 (1 darbuotoją ir 1 studentą). SMF Metų žmogus renkamas 50% balsavimu Facebook paskyroje ir 50% specialiai sudarytos komisijos balsavimu. Komisija sudaryta iš visų katedrų, dekanato ir studentų atstovų.

Gruodžio 17 d. su bendruomene dalinsimės SMF Kalėdų eglutės įžiebimo akimirkomis, palinkėjimais bei paskelbsime SMF Metų žmogaus 2020 (1 darbuotojas ir 1 studentas) rinkimų rezultatus.

Kviečiame aktyviai balsuoti ir išrinkti mūsų geriausius iš geriausių!