SMF Metų žmogaus 2019 rinkimai

Tęsiant tradiciją šiemet per VDU SMF Kalėdų eglutės įžiebimo šventę gruodžio 12 d. 12 val. vėl paskelbsime SMF Metų žmones – vieną darbuotoją (dėstytoją, tyrėją ar administratorių) ir vieną studentą. Iki  lapkričio 25 d. katedros iškelia kandidatus: po vieną darbuotoją (dėstytoją/tyrėją ar administratorių) ir vieną studentą. Iki gruodžio  10 d. imtinai fakulteto bendruomenė balsuoja už patinkančius kandidatus spausdami “Patinka” fakulteto Facebook paskyroje.

2019-12-11 d. speciali komisija išrenka SMF Metų žmogų 2019 – darbuotoją ir studentą. SMF Metų žmogus renkamas 50% balsavimu Facebook paskyroje ir 50% specialiai sudarytos komisijos balsavimu. Komisija sudaryta iš visų katedrų, dekanato ir studentų atstovų.

2019-12-12 per Kalėdų eglutės įžiebimą skelbiamas SMF Metų žmogus 2019 (vienas darbuotojas ir vienas studentas).