SMF Kalėdinę eglutę įžiebė Kauno ,,Aušros” gimnazijos dvyliktokai

Gruodžio 7 dieną fakultete lankėsi Kauno “Aušros” gimnazijos dvyliktokai ir jų mokytojai.

Susitikimas su gimnazistais prasidėjo šventiškai – įžiebiant Socialinių mokslų fakulteto Kalėdinę eglutę. Gausus “Aušros” gimnazijos svečių būrys bendruomeniškai ir labai simboliškai prisidėjo  prie fakulteto tradicijų  tęstinumo pažymint Advento laikotarpio pradžią.

Gimnazistai  taip pat turėjo galimybę susipažinti su studijų programomis, pažinti fakulteto erdves, dalyvauti fakulteto dėstytojų paskaituose ir užsiėmimuose.

Džiaugėmes dvyliktokų susidomėjimu ir aktyviu dalyvavimu siūlomose paskaitose apie karjeros sąmoningą pasirinkimą, streso valdymą, naujausių technologijų socialiniuose moksluose pritaikymą bei dalyvavime diskusijoje apie Meilės svarbą mūsų gyvenime.