SMF atstovai lankėsi Indijoje

Bharath-University-1Šių metų gegužės 8-18 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Gamtos ir Socialinių mokslų fakultetų dekanai Saulius Mickevičius ir Algis Krupavičius bei Tarptautinių ryšių tarnybos atstovė Eglė Šalnaitė lankėsi Indijoje. Vizitas buvo skirtas skatinti ir plėsti bendradarbiavimą su Indijos mokslo ir studijų institucijomis (MSI).

Vizito metu VDU atstovai susitiko su Indijos MSI rektoriais, prorektoriais, vyko pristatymai, siekiant Indijos studentus supažindinti su galimybėmis studijuoti VDU. Aptartas galimas bendradarbiavimas tarp Gamtos mokslų bei Informatikos fakultetų ir Bharath University (Chennai), R.V. College of Engineering (Bengaluru), State Technological University of Madhya Pradesh–RGPV, su Bangalore University (Bengaluru) aptartas bendradarbiavimas socialinių mokslų srityje.

Socialinių mokslų fakulteto dekanas vizito metu skaitė paskaitą Jawaharlal Nehru University studentams, taip pat VDU atstovai dalyvavo susitikime su universiteto rektoriumi ir prorektoriais. Bendradarbiavimo sutartis su Jawaharlal Nehru University pasirašyta 2013 m., susitikimo metu buvo aptariamos konkrečios bendradarbiavimo kryptys ir artimiausi bendri planai.