Skelbiamas „Erasmus+“ dėstymo vizitų konkursas

pexels-photo-3Skelbiamas dėstymo vizitų konkursas pagal „Erasmus+“ programą 2016-2017 m. m. pavasario semestrui. Vizitų įgyvendinimo laikotarpis: 2017 m. vasario 1 d. – 2017 m. birželio 30 d. Dėstymo vizito tikslas – skaityti paskaitas užsienio universiteto studentams bei pritraukti juos „Erasmus+“ studijoms Vytauto Didžiojo universitete (VDU).

Visus dėstytojai, norintys dalyvauti konkurse, kviečiami iki 2016 m. gruodžio 9 d. pateikti užpildytą dėstymo sutartį fakultetų tarptautinių programų vadovams. Dėstymo sutarties formą bei rekomenduojamų universitetų sąrašus galite rasti čia.

Atrankos metu pirmumas teikiamas dėstytojams:

Galima vizito trukmė: trumpiausia – 2 dienos, neįskaitant kelionės, ilgiausia – 6 dienos, įskaitant kelionę. Valandų skaičius: ne mažiau kaip 8 dėstymo valandos.

Atrankoje dalyvaujantys dėstytojai, turintys spec. poreikių, turi galimybę gauti papildomą finansavimą.

Atrankos rezultatai bus skelbiami gruodžio 16 d. (VDU interneto svetainėje, skelbimų lentoje, taip pat kiekvienas atrankoje dalyvavęs dėstytojas bus informuotas el. paštu).

„Erasmus+“ programos fakultetų koordinatoriai:

• Milda Karčiauskaitė (Ekonomikos ir vadybos fakultetas, Socialinių mokslų fakultetas ir Teisės fakultetas);
  • Gabrielė Gugytė (Humanitarinių mokslų fakultetas ir Katalikų teologijos fakultetas);

Atrankos skelbimas