Šių metų spalio 9 d. į VDU atvyksta žymus Mičigano universiteto  neuropsichologijos mokslų profesorius Linas Bieliauskas

Šių metų spalio 9 d. į VDU atvyksta žymus Mičigano universiteto  neuropsichologijos mokslų profesorius Linas Bieliauskas. Profesorius turi ilgametę mokslo ir akademinę patirti neuropsichologijos srityje, JAV neuropsichologijos asociacijos narys.  Nuo 2016 m. užmezgus bendradarbiavimą tarp VDU ir Mičigano universiteto, kartą per mėnesį vyksta videokonferencijos , kuriose pristatomi klinikiniai atvejai.

 Psichologijos katedros dėstytojus, doktorantus bei studentus kviečiame į diskusiją su žymiu mokslininku. Tai unikali galimybė praplėsti ir pagilinti žinias neuromokslų srityje, padiskutuoti, užduoti rūpimus klausimus. Pavyzdžiui, kuo neuropsichologija skiriasi nuo tradicinės psichologijos, kokie šios mokslo srities pagrindiniai tyrimo objektai, uždaviniai, sprendžiami klausimai? Kam psichologams reikia biologinių žinių? Ar apskritai Lietuvai yra reikalingi neuropsichologai?

14.00 – Susitikimas ir diskusija su prof. Linu Bieliausku

15.00 – Tarptautinė videokonferencija, kurios metu Mičigano universiteto mokslininkai pristatys atvejo analizę.

Visus kviečiame aktyviai dalyvauti. Susitikime VDU SMF (Jonavos g. 66, Kaunas), 204 aud.!

Kad būtų lengviau kontroliuoti dalyvių skaičių prašome užsiregistruoti https://forms.gle/PNCqAmthvQf29gct6