Septynių jūrų kapitonai – unikali verslumo skatinimo programa Lietuvos aukštosiose mokyklose

Septynių jūrų kapitonai (7JK) yra daugiau, negu tik verslo planų konkursas, verslumo seminaras, ar verslo akseleratorius. Tai yra kompleksinis jaunimo verslumą skatinantis projektas, kuriame integruoti skirtingi verslumo skatinimo metodai ir priemonės – paskaitos, dirbtuvės, stovyklos, bendravimas su verslininkais, konkursai, verslumo kelionės, konsultacijos ir t.t.

Projekto tikslas –  išugdyti jaunus ir verslius lyderius, kurie galės drąsiai teigti, kad perplaukė septynias jūras, įveikė sunkumus ir pasiruošė tolimai verslo kelionei.

Projekto dalyviai per 7 mėnesius pereis 7 tarpusavyje integruotus verslumo skatinimo etapus:

JŪRA I – „Pasirenk verslui”. Penkių temų verslumo įgūdžių lavinimo dirbtuvės.

JŪRA II – „Išaugink idėją”. Verslo idėjų konstravimo dirbtuvės.

JŪRA III – „Suburk komandą”. Komandų formavimo, kūrybiškumo ir verslumo stovykla.

JŪRA IV – „Sukurk planą”. Penkių temų verslo planavimo dirbtuvės.

JŪRA V – „Išbandyk save”. Dvi grįžtamojo ryšio dirbtuvės.

JŪRA VI – „Priimk iššūkį”. Verslo idėjų vertinimo dirbtuvės.

JŪRA VII – „Pažink pasaulį”. Verslumo kelionė į Nyderlandus.

KAS GALI DALYVAUTI PROJEKTE?

Projekte dalyvauti gali Lietuvos aukštosiose mokyklose studijuojantys studentai ir ten dirbantys dėstytojai.

REGISTRACIJA

Registracija į projektą vyksta iki 2018-11-11 23:59.

Turite klausimų? Rašykite mums į info@kapitonai.lt arba Facebook paskyroje @kapitonai

Projekto svetainė: http://kapitonai.lt/