Respublikinis integruotas lietuvių kalbos, dailės, informacinių technologijų konkursas „Džiaugsmo akimirkos“.

2019 metų balandžio mėnesį Kauno rajono Zapyškio pagrindinė mokykla, bendradarbiaudama su Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakultetu bei Kauno Juozo Grušo meno gimnazija,  organizavo 5-10 klasių respublikinį integruotą lietuvių kalbos, dailės, informacinių technologijų konkursą „Džiaugsmo akimirkos“. Moksleiviai sukūrė gausybę įspūdingų kūrinių (miniatiūrų bei piešinių), kupinų džiaugsmo akimirkų, jautrumo, išminties. Konkurso nugalėtojais paskelbti trijų amžiaus grupių mokiniai.

Vienu iš darbų prizininkų Socialinių mokslų fakulteto administracija norėtų pasidalinti su bendruomenės nariais, linkėdama baigiamųjų semestro darbų sūkuryje nepamiršti įkvepiančio pavasario žavesio:

Teodora Stankevičiūtė, 7a klasė

Vilniaus „Ryto“ progimnazija