Religijos ir lyčių lygybė: ar ir kaip įmanoma suderinti?

Kviečiame į 2021-2023 m. vykdomo tarptautinio projekto „Religija ir lyčių lygybė: Baltijos ir Šiaurės šalių visuomenių pokyčiai“ (angl. Religion and Gender Equality: Baltic and Nordic Developments) (ReliGen) rezultatų pristatymo visuomenei ir žiniasklaidai renginį.
Vytauto Didžiojo universiteto tyrėjų komanda, kartu su Latvijos universiteto, Tartu universiteto (Estija) bei Oslo universiteto (Norvegija) mokslininkais tyrė religijos vaidmenį lyčių lygybės įgyvendinime ir vidinius religinius bei tarpreliginius pokyčius, įvykusius stiprinant arba priešinantis lyčių lygybei Baltijos ir Šiaurės šalyse.
Projekto rezultatus pristatys prof. dr. M. Ališauskienė (projekto vadovė), prof. dr. A. Tereškinas, prof. dr. E. Račius, dr. E. Aleknaitė, dr. G. Pocė, dr. R. Dikšaitė ir dokt. Morta Vidūnaitė.
Projekto rezultatai suteikia žinių, reikalingų tvariam lyčių lygybės vystymuisi, pritaikymui ir įgyvendinimui Baltijos ir Šiaurės šalyse, paruošimui, o taip pat gali būti aktualūs religinėms ir nevyriausybinėms organizacijoms bei plačiajai visuomenei supažindinantys su lyčių lygybės režimų įvairove bei jos implikacijomis kasdienybei.
Renginio laikas: 2023 m. gruodžio 4 d. 17:30 val.
Renginio vieta: Novotel Vilnius Centre, konferencijų salė – Gintaras, Gedimino pr. 16, Vilnius.
Registracija į renginį: https://forms.gle/7zM3PfZoccUcxTqb6
Daugiau informacijos apie projektą: www.religionandgender.eu
Projektas gavo finansavimą iš Islandijos, Lichtenšteino ir Norvegijos EEE finansinių fondų 2014–2021. Projekto sutartis su Lietuvos mokslo taryba Nr. yra S-BMT-21-4 (LT08-2LMT-K-01-036).