Prof. dr. Loreta Bukšnytė-Marmienė: Darbuotojo suderinamumas su organizacija asmens-aplinkos suderinamumo teorijos kontekste: ką apie tai žinome?

Kviečiame į VDU Psichologijos katedros profesorės Loretos Bukšnytės-Marmienės seminarą „Darbuotojo suderinamumas su organizacija asmens-aplinkos suderinamumo teorijos kontekste: ką apie tai žinome?“

Nuotolinis seminaras vyks: lapkričio 19 d., 17:00-19:00, Zoom platformoje.

Apie seminarą:

Šiandienos organizacijai ypatingai svarbu suburti tokius darbuotojus, kurie būtų įsitraukę ir motyvuoti kurti organizacijos vertę. Kyla klausimas, kiek šiuo aspektu reikšmingas darbuotojo – organizacijos suderinamumas/atitikimas (anglų kalba „fit“). Susitikimo metu bus aptariama:

  • Asmens – aplinkos suderinamumo teoriją ir jos pagrindines idėjas;
  • Skirtingus darbuotojo suderinamumo su aplinka tipus;
  • Asmens – organizacijos suderinamumo rūšis: pridėtinę ir papildančią;
  • Darbuotojo suderinamumo/nesuderinamumo su organizacija pasekmes;
  • ir ką apie visa tai kalba tyrimų, atliktų Lietuvos organizacijose, rezultatai.

Pranešėja:

Profesorė dr. Loreta Bukšnytė-Marmienė dirba VDU Psichologijos katedroje, yra jungtinio VDU kartu su MRU psichologijos krypties doktorantūros komiteto narė, kelių mokslo žurnalų redkolegijos narė. Jos mokslinių interesų sritys yra psichosocialiniai darbuotojų veiklos efektyvumo veiksniai, darbuotojo ir organizacijos suderinamumo, karjeros valdymo tyrimai. Be to, L. Bukšnytė-Marmienė yra ir psichologė praktikė, konsultuojanti organizacijas bei darbuotojus, vedanti mokymus, turinti didelę darbuotojų atrankų konsultantės patirtį.

Šis seminaras yra prieškonferencinis „Psichologas organizacijoje’20: Kai visi trys svarbūs: darbas, darbuotojas ir organizacija” konferencijos renginys.

Seminaras NEMOKAMAS.

Dalyvių skaičius ribotas. Būtina išankstinė REGISTRACIJA: https://forms.gle/Uib28YrXHdYKaVk2A 

Užsiregistravusiems bus atsiunčiama prisijungimo nuoroda.

Kviečiame dalyvauti!