Prestižinės leidyklos knygoje – prof. V. Žydžiūnaitės straipsnis

VDU Socialinių mokslų fakulteto profesorės Vilmos Žydžiūnaitės ir MRU dr. Loretos Tauginienės straipsnis paskelbtas leidinyje „Handbook of Research Methods in Corporate Social Responsibility“ („Tyrimų, skirtų įmonių socialinei atsakomybei, metodų vadovas“), kurį išleido prestižinė tarptautinė socialinių mokslų ir teisės publikacijų leidykla „Edward Elgar Publishing“.

Leidinio redaktoriai – Davidas Crowtheris (De Montforto universiteto Lesterio verslo mokykla, D. Britanija) ir Linne Lauesen (Kopenhagos verslo mokyklos Įmonių socialinės atsakomybės centras, Danija).

Knygoje aptariama įmonių socialinė atsakomybė, kuri šiandien siejama su daugeliu verslo ir visuomenės sąveikos aspektų. Tai pirmasis leidinys, kuriame įvertinami visi šiai sričiai skirti tyrimų metodai – juos čia nagrinėja patyrę, pripažinti akademikai iš viso pasaulio.

Leidinyje įtrauktas VDU prof. dr. Vilmos Žydžiūnaitės ir MRU dr. L. Tauginienės straipsnis „Grounded theory in corporate social responsibility research“ („Grindžiamoji teorija įmonių socialinės atsakomybės tyrimuose“).