Politikai ir akademikai diskutuos apie darbo kodeksą

pexels-photoLapkričio 7 d., pirmadienį, 18 val., Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks vieša diskusija „Naujasis darbo kodeksas: už ar prieš?“.

Diskusijoje dalyvaus VDU Teisės fakulteto (TF) dėstytojai: Kristina Astromskė ir Dainius Mocevičius, taip pat VDU Socialinių mokslų fakulteto (SMF) Socialinės politikos programos dėstytojai Jūratė Imbrasaitė ir Marius Kalanta. Politikų nuomonę atstovaus Kauno rajono savivaldybės tarybos narys, Lietuvos Liberalų sąjūdžio Gintautas Krilavičius bei Gintautas Labanauskas – visuomeninio judėjimo „Dirbam Kaunui“ , 2015 m prisijungusio prie Liberalų sąjudžio, vadovas, visuomeninkas, buvęs Kauno miesto tarybos narys.

Renginį organizuoja universiteto akademinis studentų klubas „ELSA VDU“.  ELSA yra didžiausia pasaulyje nepriklausoma, nepolitinė, ne pelno siekianti teisės studentų asociacija, jungianti daugiau kaip 30 000 teisės studentų bei jaunųjų teisininkų iš daugiau kaip 220 universitetų visoje Europoje. Šiuo metu ELSA narėmis yra 42 valstybės.

Kviečiama dalyvauti visa universiteto ir Kauno miesto bendruomenė.

darbo kodeksas