Pavasario konferencija „Branda ir laisvė žmogaus gyvenime: teorija, praktika ir realybė“

Kviečiame į tradicinę Lietuvos Humanistinės Psichologijos Asociacijos (LHPA) kartu su VDU Psichologijos katedra organizuojamą pavasarinę konferenciją. Šį kartą – apie brandą ir laisvę mūsų gyvenime. Bus įvairu, įdomu, daug profesinių įžvalgų ir patirčių! Medicinos srities darbuotojams išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai, registruoti METAS sistemoje.

Susitinkame gegužės 11 d. VDU Putvinskio g. 23-103, Kaunas.

Kas yra Tavo laisvė? Kas yra Tavo kliūtys ir sienos, ribojančios Tavo pasirinkimus? Ar tai, kas riboja tavo laisvę, riboja ir tavo galimybes būti atsakingu už savo gyvenimą, būti brandžiu? Mes esame skirtingi ir mūsų laisvės samprata skiriasi, todėl svarbu pasikalbėti apie tai, kaip mes suprantame savo laisvę, apie tai kas ją varžo, apie asmeninę brandą.
Ar galima priversti žmogų subręsti? Greičiausiai tai yra asmens laisvos valios pasirinkimas. Kodėl mes visi tuomet neapsisprendžiame subręsti tuojau pat?
Pasikalbėkime konferencijoje apie tai, ką žinome apie asmens laisvę ir brandą, kaip mus „išlaisvina“ psichoterapija, kokios yra skirtingų žmonių realios patirtys? Kviečiame pasigilinti į objektyvias, subjektyvias, dvasines ir kultūrines laisvės ir brandos sampratas, prasmes ir asmenines įžvalgas.

Konferencijos kaina:
LHPA nariams nemokamai
VDU dėstytojams ir studentams nemokamas dalyvavimas. Pažymėjimas registruotas METAS sistemoje – 10 Eur.
Kitiems dalyvavimas – 15 Eur., kartu su pažymėjimu, registruotu METAS sistemoje – 20 Eur. Sumokėti reikia iki gegužės 09 d. pavedimu. Nesusimokėjus iki nurodytos datos galima susimokėti atvykus į konferenciją, tuomet dalyvavimas 20 Eur., norint ir pažymėjimo, viso – 25 Eur.
Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos banko sąskaita Nr. LT037182100000606182.

Registracija į konferenciją: https://forms.office.com/e/gy9SKq3CW9

Konferencijos pranešėjų pristatymas https://lhpa.net/wp-content/uploads/2024/04/LHPA-pav-konf-2024a.pdf

Renginio programa: