Pasirodė trečiasis Praktikų ir savanorystės vietų katalogas studentams!

praktikos-savanorysteIeškai praktikos ar savanoriškos veiklos vietos?

VDU Karjeros centro iniciatyva išleistame trečiajame Praktikų ir savanorystės vietų kataloge rasi įvairių privačių įmonių, valstybinių institucijų, nevyriausybinių organizacijų ir Vytauto Didžiojo universiteto padalinių praktikų bei savanoriškos veiklos pasiūlymų.

Katalogo ieškok čia: Praktikų ir savanorystės katalogas Nr. 3 / Lapkritis, 2016

Kataloge standartizuotai yra pateikiama trumpa informacija apie praktikos ar savanorystės vietą siūlančią įmonę, įstaigą ar organizaciją, jos siūlomos praktikos / savanoriškos veiklos pozicijos pavadinimą bei atlikimo sąlygas, kurias būsimas praktikantas / savanoris turi įgyvendinti.

Kiekviename praktikos ir savanorystės skelbime atskirai yra nurodyta, ar galima derinti šias veiklas su studijomis, kokiu laikotarpiu yra priimami praktikantai / savanoriai, į kurias iš siūlomų pozicijų yra kviečiami specialius poreikius turintys studentai bei kuriuose iš jų veiklos organizuojamos užsienio kalba, taip sudarant galimybę šias veiklas atlikti ir užsienio studentams.

Tikimės, kad šis katalogas padės Tau susirasti priimtiniausią praktikos vietą arba išbandyti save savanoriškoje veikloje ir taip lengviau skintis kelią į darbo rinką!

Daugiau informacijos:
VDU Karjeros centras (Studentų reikalų departamentas)
Adresas: K. Donelaičio g. 52-114, LT-44244 Kaunas
Internetas: www.karjera.vdu.lt