Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnyba

Praėjusią savaitę Vytauto Didžiojo universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnyba.

Karo medicinos tarnyba šiandien – tai antrines asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiantys Karo medicinos centras Kaune ir Karių reabilitacijos centras Druskininkuose, šeši Pirminės karių sveikatos priežiūros centrai ir jų filialai Alytuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Pabradėje, Panevėžyje, Radviliškyje, Rukloje, Šiauliuose, Tauragėje, Vilniuje bei Pajūrio mstl. (Šilalės r.) medicininės paramos vienetai, teikiantys medicininę paramą Sausumos, Karinių oro, Karinių jūrų pajėgų padaliniams.

Lietuvos karo medicinos tarnybos Karo medicinos mokymo centras – Baltijos šalių regiono karo medicinos mokymo lyderis, pelnęs aukštus įvertinimus iš gilias karo medicinos tradicijas turinčių šalių (Danijos, JAV ir kitų). Karo medikai užtikrina kariuomenės padalinių medicininę paramą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų (tarptautinėse operacijose), padeda valstybės ir savivaldybių institucijoms ekstremalių situacijų atvejais.

VDU Psichologijos katedra su Karo medicinos tarnyba bendradarbiauja mokymų organizavimo srityje, esant poreikiui teikia konsultacijas, studentai čia gali atlikti praktiką, o absolventai įsidarbinti.
Kviečiame fakulteto bendruomenę pasinaudoti užsimezgusiu ryšiu.