Papildomas „Erasmus+“ dėstymo vizitų konkursas

houses-village-italy-architectureVDU Tarptautinių ryšių tarnyba skelbia papildomą dėstymo vizitų konkursą pagal „Erasmus+“ programą 2015-2016 m. m. pavasario semestre.

Vizitai turi įvykti nuo 2016 m. balandžio pabaigos iki 2016 m. birželio 30 d. Dėstytojų užpildytas dėstymo sutartis priima fakultetų tarptautinių programų vadovai iki 2016 m. balandžio 6 d.

Šioje atrankoje paraiškos gali būti teikiamos ne trumpesniems kaip 2 dienų (neįskaitant kelionės) ir ne ilgesniems kaip 6 dienų (įskaitant kelionę) vizitams. Priimančioje institucijoje turi būti dėstoma ne mažiau kaip 8 valandas. Dėstymo vizitams darbuotojai gali vykti į tas užsienio institucijas, su kuriomis jų akademinis padalinys yra sudaręs „Erasmus+“ programos bendradarbiavimo sutartis.

Atrankoje dalyvaujantys dėstytojai, turintys spec. poreikių, turi galimybę gauti papildomą finansavimą.

Atrankos rezultatai bus skelbiami balandžio 12 d. VDU interneto svetainėje, skelbimų lentoje, taip pat kiekvienas atrankoje dalyvavęs dėstytojas bus informuotas el. paštu.

„Erasmus+“ programos koordinatorės

• Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas, Menų fakultetas ir Muzikos akademija
  • Eglė Januškevičienė
  • Telefonas(8 37) 327 981