„Pamesto rakto beieškant: kaip kurti santykį su vaiku“ | „Tėvų akademija“

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Socialinių mokslų fakultete (SMF) tęsiama nuo pernai metų pradėta iniciatyva – „Tėvų akademija“.

Džiaugsmo ir iššūkių kupiname kelyje, auginant vaikus, kyla nemažai klausimų: kaip būti išmintingais tėvais – kaip vaikui rodyti besąlyginę meilę, kada ir kaip tinkamai drausminti savo atžalą, kaip padėti jei paauglys išgyvena skausmingus laikotarpius, kaip patarti kai jaunuolis renkasi savo profesinį kelią.

Šiuos ir kitus aktualius vaikų auklėjimo klausimus tėvus kviečia aptarti profesionalūs fakulteto dėstytojai – šios srities ekspertai. Paskaitos-susitikimai vyks kartą per mėnesį (paskutinį mėnesio ketvirtadienį, išskyrus gruodžio mėn.).

VDU kviečia dalyvauti  ir tapti dar sąmoningesniais tėvais.

Rudens/žiemos susitikimų temos:

„Pamesto rakto beieškant: kaip kurti santykį su vaiku“. Dr. Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė

Paskaita remsis patirtiniu mokymusi, nes dalyviai perpraktinius metodus sužinos būdus kaip galima  didinti savo kaip tėvų sąmoningumą. Pagrindinė stemos – meilės ir dėmesio vaikui rodymas, disciplinos palaikymo ir drausminimo metodai.

Data: 2016 m. gruodžio 15 diena,

Laikas: nuo 18 val. iki 19.30 val.

Vieta: VDU SMF, Jonavos g. 66, 325 aud.

REGISTRACIJA