Organizacinės psichologijos magistro programos dėstytojų bendradarbiavimas su Achema

Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto Psichologijos katedros mokslininkų komanda,  vadovaujama doc. dr. Loretos Gustainienės, atlieka AB „Achema“ darbuotojų apklausą. Tyrimu siekiama išsiaiškinti, kaip darbuotojai vertina savo darbą, jį supančią aplinką, vadovą, santykius su kolegomis, atlygio sistemą, ką darbuotojai mano apie saugumą darbe, įmonėje, kiek streso tenka patirti ir panašius dalykus. Tikimasi atskleisti įmonės potencialą ir tobulintinas sritis.

Bendradarbiavimo efektyvumu rūpinasi VDU Žinių ir technologijų perdavimo centro mokslo paslaugų vadybininkė Milda Žaliauskaitė, kuri teikia konsultacijas, padeda gauti reikiamą informaciją, tvarko dokumentus dėl paslaugų teikimo, tarpininkauja bendraujant su įmonės atstovais ir t. t.

AB „Achema“ – didžiausia azoto trąšų ir kitų pramoninių chemijos produktų gamintoja šalyje bei didžiausia tokio pobūdžio gamykla Baltijos šalyse, įkurta 1965 metais. AB „Achema“ dirba daugiau kaip 1400 pačių įvairiausių profesijų darbuotojų. Trečdalis jų dirba 15 ir daugiau metų.