Organizacinės psichologijos konferencija „Karjeros keliai ir klystkeliai“

Karjera – visą gyvenimą trunkanti asmens darbo ir mokymosi patirčių seka. Siekiant gilintis ir analizuoti šią temą, kviečiame dalyvauti vasario 9 d. vyksiančioje XIII-ojoje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Karjeros keliai ir klystkeliai“.

Konferencijos metu bus kalbama apie įvairius darbuotojų pasitenkinimo karjera veiksnius, apie asmeninės karjeros galimybes, pasitikėjimą savimi siekiant karjeros, apie konsultavimą karjerai, apie pažangias karjeros valdymo ir vystymo programas organizacijose bei daug kitų su karjeros valdymu susijusių temų. Savo patirtimi ir įžvalgomis dalinsis mokslininkai, įvairių įmonių atstovai, praktikoje dirbantys psichologai bei kitų sričių specialistai, vyks praktiniai užsiėmimai ir diskusijos.

Konferencija skirta organizacijose dirbantiems psichologams, medicinos psichologams, psichoterapeutams, organizacijų konsultantams, tyrėjams, žmogiškųjų išteklių specialistams, vadovams bei kitiems besidomintiems karjeros valdymu organizacijose.

Siekiant skatinti psichologijos mokslininkų ir organizacijose dirbančių praktikų bendradarbiavimą, apsikeitimą informacija ir idėjomis, kviečiame teikti praktinius arba mokslinius pranešimus (reikalavimus pranešimų santraukoms rasite čia: https://bit.ly/3NocYWV)

REGISTRACIJOS FORMA – https://bit.ly/3Rigcwh

PROGRAMA 

DALYVIŲ REGISTRACIJA Į NUOTOLINĮ PRIEŠKONFERENCINĮ PRANEŠIMĄ:

* Dalyvavimas nuotoliniame prieškonferenciniame pranešime/seminare NEMOKAMAS.* Užsiregistravę į konferenciją prisijungimą prie prieškonferencinio pranešimo gaus el. paštu, kurį nurodė registracijos metu.Neužsiregistravusiems į konferenciją, tačiau norintiems dalyvauti prieškonferenciniame pranešime prašome parašyti el. p. organizacine.psichologija@psichologusajunga.lt

 Organizatoriai: 

LPS Organizacinės psichologijos komitetas

VDU Psichologijos katedra

VU Psichologijos institutas

MRU Psichologijos institutas