Mokyklinės psichologijos programos bendradarbiavimas su Kauno valstybiniu lėlių teatru

Kauno valstybinis lėlių teatras, bendradarbiaudamas su VDU Mokyklinės psichologijos magistrantūros programos studentėmis, kviečia pradinių klasių mokinius ir jų pedagogus netradicinėmis formomis kalbėtis apie patyčias. Jau keletą kartų Mokyklinės psichologijos magistrantės Ieva Čiužaitė, Monika Lukošiūtė, Gražina Anankienė ir Ieva Lingienė, padedamos programos vadovės dr. Jurgos Misiūnienės, po spektaklio ,,Žirafa su kojinėmis“ kvietė vaikus diskutuoti apie patyčių metu kylančius jausmus bei kartu ieškoti būdų kaip susidraugauti.

Džiaugiamės užsimezgusiu bendradarbiavimu ir tikimės jį tęsti kitais mokslo metais.