Mokslinių-kūrybinių projektų konkursas 10-12 klasių moksleiviams

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Socialinių mokslų fakultetas skelbia 10-12 klasių moksleivių mokslinių-kūrybinių projektų konkursą „SOCIALINIAI TINKLAI SOCIALINIAMS POKYČIAMS“.

👉 Konkurso tikslas – kūrybiškas socialinių-psichologinių problemų aktualizavimas ir/ar sprendimas.

👉 Dalyvaujantiems konkurse prireiks:

• Idėjos ir kūrybiškumo.
  • Pastabumo aplinkoje ir mokyklinio jautrumo socialinėms-psichologinėms problemoms.

👉 Dalyvavimo konkurse žingsniai:

1. Individualiai ar komandoje išsirinkti mokslinio-kūrybinio projekto kryptį ir temą (konkurso kvietimo p.2).
  2. Sukurti savo projekto INSTAGRAM profilį.
  3. Iki gegužės 1 d. užregistruoti jį čia: https://forms.gle/jdnttvTiwkNqMtpt9
  4. Iki gegužės 31 d. INSTAGRAM profilyje skelbti projekto rezultatus, žymint #SocLabVDU, rinkti sekėjus ir patiktukus.
  5. Laukti balsavimo rezultatų.

👉 Balsavimas:

• Darbus vertins speciali VDU Socialinių mokslų fakulteto komisija.
  • Taip pat bus įvertintas INSTAGRAM profilio lankytojų aktyvumas (profilio sekėjų, patiktukų skaičius).
  • Bus išrinkti geriausi darbai psichologijos, sociologijos ir antropologijos bei socialinio darbo kryptyse.
  • Papildomai bus išrinkti 3 geriausi darbai šiose kategorijose: kūrybiškiausias, daugiausia dėmesio sulaukęs ir su ryškiausia moksline ambicija.
  • Geriausių darbų autoriai bus apdovanoti rėmėjų prizais.

👉 Konkurso rėmėjai:

• Vytauto Didžiojo universitetas
  • Lietuvos socialinių inovacijų klasteris
  • Europos socialinis tyrimas (EST)
  • VšĮ „Psichologinio konsultavimo grupė“
  • The Duke of Edinburgh’s International Award Lietuva
  • VDU Botanikos sodas