Mokslinis seminaras „Šiandieninės Lietuvos visuomenės pokyčių suformuotos kartos“

Š.m. rugsėjo 27 d. 12 val. Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto Sociologijos katedros tyrėjai kviečia į nuotolinį mokslinį seminarą „Šiandieninės Lietuvos visuomenės pokyčių suformuotos kartos“.

Dabarties Lietuvos visuomenę sudaro kartos, socializuotos skirtingose socialinėse sistemose, kuriose buvo ir yra skirtingai formuojamos individų galimybės, vertybės, lūkesčiai ir elgsena, lemianti savitas jų gyvenimo trajektorijas ir (ne)saugumo patirtis. Kokie yra aktyviausios Lietuvos gyventojų grupės (gimusiųjų 1968-2002 m.) vertybiniai ir gyvenimo trajektorijų pasirinkimai būsto, užimtumo, švietimo, šeimos kūrimo srityse?

Seminaro metu bus pristatomi Lietuvos mokslo tarybos finansuoto projekto „Lietuvos visuomenės kartų (ne)saugumo patirtys: gyvenimo trajektorijų pasirinkimo motyvai ir galimybės” (MOSAUGA) (sut. Nr. S-MIP-19-21) rezultatai. Seminaro programa pridedama.

Norinčius/-ias dalyvauti seminare prašytume užsiregistruoti užpildant formą, pateikiamą adresu: https://forms.gle/LzCmy4ZFe4f9rkzb7