Mieli Socialinių mokslų fakulteto bendruomenės nariai

Italų dvasininkas Don Luigi Trapelli teigia, jog “poilsis – tai augimo laikas”. Tikiuosi, kad šią vasarą turėjote galimybę pailsėti ir “paaugti”, o šiandien esate kupini jėgų pradėti naują pirmojo, o gal dar vieno studijų semestro atradimų kelionę. Tęskime tradiciją “atrasti ir veikti drauge” ir netrukus sveikinsime vienas kitą su sėkminga rudens semestro pabaiga bei papilnėjusiu patirčių bagažu.

Kolegos, sveiki sugrįžę į dėstymo, tyrimų, administracines veiklas. Studentai, sveiki sugrįžę į studijas. Pirmakursiai, sveiki atvykę į Vytauto Didžiojo universitetą ir prisijungę prie Socialinių mokslų fakulteto bendruomenės. Tad trumpai apie mus – VDU ir SMF, kuo mes išsiskiriame ir didžiuojamės:

  1. Vytauto Didžiojo universitete įdiegta moderni, Harvardo universiteto (JAV) modeliu grįsta studijų koncepcija. Iš kitų Lietuvos universitetų VDU išsiskiria studentams suteikiama laisve rinktis ir patiems projektuoti savo studijas. Greta pagrindinių studijų programų VDU taip pat siūlo gretutines studijas, individualią studijų programą „Academia cum laude“, didžiausią užsienio kalbų mokymosi pasirinkimą, MINDED Verslumo akademijos verslumo kompetencijų ugdymo programas, tarptautinių mainų galimybes ir kt.
  2. Socialinių mokslų fakultetas didžiuojasi aukšta studijų kokybe – nepriklausomi užsienio ekspertai Psichologijos, Sociologijos ir Socialinio darbo krypties programas (bakalauro ir magistro) įvertino aukščiausiais balais ir akreditavo maksimaliam laikotarpiui. Čia dirbantys dėstytojai yra aktyvūs mokslininkai, rengiantys paraiškas ir įgyvendinantys taikomuosius bei mokslo projektus tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmenimis. O svarbiausia, fakultete daug dėmesio skiriame bendruomeniškumui – skatiname bendrauti, bendradarbiauti ir spręsti iškilusius klausimus kartu.

Mes tokie ir kiekvienas iš jūsų, mieli pirmakursiai, nuo šiol esate šio “MES” dalimi: #VDUsmf.

Na o pabaigai, palinkėjimas. Sakoma, kad keturių dalykų nesusigrąžinsi: mesto akmens, pasakyto žodžio, praleistos progos ir prabėgusio laiko. Tad linkiu, kad svaidytumėtės idėjomis, o ne akmenimis, dalintumėtės padrąsinančiais, o ne nugalinančiais žodžiais ir pasinaudotumėte visomis universitete ir fakultete suteikiamomis galimybėmis kiekvieną akimirką vis plačiau atmerkiant akis į mus supantį pasaulį.

Atradimų pilnų naujųjų mokslo metų!