Lietuvos mokslų akademijos (LMA) premija SMF studentei

Vasario 25 d. Lietuvos mokslų akademijoje (LMA) vyko LMA narių visuotinis susirinkimas, kurio metu inauguruoti naujieji užsienio nariai, apdovanoti LMA Jaunųjų mokslininkų, doktorantų ir Aukštųjų mokyklų studentų geriausių mokslinių darbų laureatai, įteikti Valstybinės lietuvių kalbos komisijos apdovanojimai.

VDU Socialinių mokslų fakulteto Psichologijos katedros doktorantei (Sveikatos psichologijos magistrantūros studijų absolventei) Monikai Čeponytei (Aleksei) premija  už geriausius aukštųjų mokyklų studentų mokslinius darbus skirta už mokslo darbą „Jaunų suaugusiųjų seksualinio priekabiavimo patirties, kūno sudaiktinimo ir polinkio į sutrikusį valgymo elgesį sąsajos“ (darbo vadovė prof. dr. Kristina Žardeckaitė-Matulaitienė).

Džiaugiamės ir didžiuojamės.

Daugiau informacijos čia.