Kvietimas į V-ąją nacionalinę jaunųjų sociologų ir antropologų konferenciją (Pratęstas pranešimų santraukų pateikimo laikas)

Balandžio 12 d., penktadienį, VDU Sociologijos katedra ir Lietuvos sociologų draugija kviečia į V-ąją nacionalinę jaunųjų sociologų ir antropologų konferenciją „Aktualūs sociologijos ir antropologijos tyrimai: problemos ir kontekstai“, kuri vyks VDU Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g. 66, Kaune).

Konferencijoje kviečiame dalyvauti įvairių studijų pakopų sociologijos, antropologijos ir giminingų disciplinų, tokių kaip socialinė politika, politikos mokslai, komunikacija, kūrybinės industrijos, socialinė psichologija ir kt., kuriose taikomi socialinių tyrimų metodai, studentus ir jaunuosius mokslininkus.

Kviečiame teikti teorinio ir empirinio pobūdžio pranešimus. Pranešimų forma – žodiniai arba stendiniai. Konferencijos kalbos – lietuvių ir anglų.

Pranešimų santraukas (iki 200 žodžių) prašome teikti užpildant registracijos formą: iki balandžio 1 d.
Konferencijos programą numatoma paskelbti balandžio 1 d.

Renginio informacija socialiniame tinkle „Facebook“

Konferencijos koordinatorė – dr. Rasa Indriliūnaitė, el. p. rasa.indriliunaite@vdu.lt