Kvietimas į mokslinę-praktinę konferenciją: „Toksiškas elgesys organizacijoje“

2019 m. lapkričio 8 d. VDU psichologijos katedra, kartu su VU darbo ir organizacinės psichologijos katedra, MRU psichologijos institutu ir Lietuvos psichologų sąjunga, organizuoja jau IX-ąją organizacinės psichologijos konferencijoją „Psichologas organizacijoje”. Šiais metais organizatoriai kviečia atkreipti dėmesį į šiek tiek kitokį organizacijos realybės aspektą – nepageidaujamą elgesį organizacijoje t.y. tyčinį taisyklių, priimtų normų ir/ arba lūkesčių ignoravimą/ pažeidimą, kuris dažniausiai turi neigiamas pasekmes organizacijai ir jos nariams.

Konferencijos metu bus gilinamasi į tokias temas kaip: psichologinis smurtas, agresija, patyčios, nesąžiningumas, sąmoningai neefektyvi veikla, piktnaudžiavimas, priklausomybės darbe ir pan. Bus siekiamaatsakyti: kokios yra nepageidaujamo elgesio organizacijoje priežastys bei pasekmės (individo, komandos ir organizacijos lygmenimis) bei kokių veiksmų galimae imtis, siekiant sumažinti arba panaikinti tokio elgesio pasireiškimo tikimybę, sušvelninti jau įvykusias pasekmes.

Konferencijoje savo patirtimi ir įžvalgomis dalinsis mokslininkai, įvairių įmonių atstovai, praktikoje dirbantys psichologai, teisininkai bei kitų sričių specialistai. Taip pat vyks praktiniai užsiėmimai bei diskusijos.

Konferencijos vieta – VDU Socialinių mokslų fakultetas, 206 a, Jonavos g. 66, Kaunas.

Dalyvių registracija – ČIA.

Daugiau informacijos „Facebook“ įvykyje – ČIA.

Turintiems daugiau klausimų, prašome kreiptis – organizacine.psichologija@psichologusajunga.lt

Konferencijos programa