Kvietimas dalyvauti tarptautinėje vaizdo konferencijoje

Visus psichologijos katedros dėstytojus, doktorantus, esamus ir buvusius psichologijos studentus kviečiame dalyvauti tarptautinėje vaizdo konferencijoje, kurios tikslas – klinikinių
atvejų pristatymas ir jų analizė. Atvejus pristato mokslininkai ir praktikai iš šešių pasaulio universitetų: Michigan State University ir the University of Michigan (JAV), Norwegian
University of Science and Technology (Norvegija), Aristotle University of Thessaloniki (Graikija), Makerere University (Uganda) ir Vytauto Didžiojo universitetas (Lietuva).

LAUKIAMI NE TIK KLAUSYTOJAI, BET IR PRANEŠĖJAI. Konferencijos klausytojams – tai galimybė praplėsti žinias, dalintis psichologo darbo patirtimi ir didinti savo profesinę kompetenciją. Tuo tarpu, pranešėjams suteikiama puiki proga pristatyti praktikoje pasitaikiusius neaiškius atvejus (pvz., diagnostiškai ar konsultavimo prasme sunkius klientus/pacientus) ir, bendradrabiaujant su užsienio mokslininkais bei praktikais, atrasti atsakymus į rūpimus klausimus. Pristatomi atvejai gali būti bet kurios amžiaus grupės ir įvairius sutrikimus turintys asmenys.
Norinčius dalyvauti ir iš anksto susipažinti su pristatomu atveju ar pristatyti savo atvejus, prašome susisiekti su VDU Psichologijos katedros dėstytoja dr. Liuda Šinkariova žemiau nurodytu el. paštu.

KADA? Kiekvieną 2-ąjį mėnesio trečiadienį, 15 val.
KUR? VDU Socialinių mokslų fakultetas (Jonavos g. 66), 322 auditorija.
Artimiausios vaizdo konferencijos data: lapkričio 13d. 15 val.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS!

KONTAKTAI
Vytauto Didžiojo universiteto Psichologijos katedra
Jonavos g 66 – 331, LT-44191, Kaunas
Tel. +370 37 327 947
El.paštas: liuda.sinkariova@vdu.lt