Kviečiame į V-ąją mokslinę konferenciją

Psichologijos katedra kviečia į kasmetinę konferenciją, kurioje  pristatomos sveikatos, organizacinės ir mokyklinės psichologijos kryptys. Pranešimus skaito studentai, kurie jau parengę savo mokslinius tyrimus viešajam gynimui. Šių metų konferencija ypatinga tuo, kad turime viešnią iš užsienio – su dėstymo vizitu atvyksta mokslininkė iš Portugalijos Luisa Mota Ribeiro,- kurios pranešimas pradės konferenciją. Į renginį kviečiame VDU ir kitų aukštųjų mokyklų psichologijos bakalaurus, nes  tai geriausias būdas susipažinti su magistrinių psichologijos studijų kryptimis. Kviečiame ir psichologijos absolventus susipažinti su naujausiais tyrimais, dalyvauti diskusijoje. Renginys nemokamas. Registracijos formą norintiems gauti pažymėjimą  ir renginio programą rasite čia.