Kviečiame studijuoti SOCIOLOGIJOS IR ANTROPOLOGIJOS bakalauro studijų programoje

Sociologai (-ės) ir antropologai (-ės) tiria žmonių elgesį bei dirba ten, kur reikia suprasti socialinius procesus, veikiančius ir formuojančius asmeninį bei šeimos gyvenimą, socialines medijas ir jų naudojimą, verslą ir vartojimo įpročius, politiką ir rinkimų tendencijas, švietimą, kultūrą, religiją ir kitas mūsų kasdieninio gyvenimo sritis.

Kodėl ją studijuoti VDU?

,,Šios studijos yra skirtos tiems, kas turi didelį smalsumą viskam, kas vyksta aplink mus. Kas turi daug klausimų, į kuriuos patys ne visada geba rasti atsakymus“, – sako pirmo kurso Sociologijos ir antropologijos bakalauro studijų programos studentė Gabija Urbšytė. Kviečiame pasižiūrėti trumpą interviu su Gabija ir atsiliepimą apie savo studijų pasirinkimą:

Ši programa vienintelė Lietuvoje, kuri apjungia dvi giminingas socialinių mokslų šakas – sociologiją ir antropologiją suteikiant po studijų baigimo vieną diplomą. Ši programa yra patikrinta laiko, VDU vykdoma jau daugiau nei 20 metų. Užsienio ir Lietuvos ekspertų įvertinta aukščiausiais balais kaip geriausia sociologijos krypties programa Lietuvoje. Nuo 2022 m. rudens semestro studentams siūlomas atnaujintas studijų tvarkaraštis ir programą sudaro šie studijų dalykai:

• Sociokultūrinė antropologija
  • Socialiniai santykiai
  • Taikomoji sociologija ir antropologija
  • Deviacija, nusikaltimas ir socialinė kontrolė
  • Šiuolaikinis socialinis mąstymas

Lietuvių kalba ir literatūra 0.2

Egzaminai arba metiniai pažymiai

Dalykas Koeficientas
Bet kuris dalykas, nesutampantis su kitais dalykais (bet toks, kurio einamaisiais metais yra organizuojamas brandos egzaminas) 0.2
Matematika arba informacinės technologijos, arba geografija, arba užsienio kalba 0.2

Pagrindinis prašymų studijuoti etapas vyksta iki liepos 25 d. 12 val. individualiai pildant stojimo paraišką internetu LAMA BPO informacinėje sistemoje. Stojantieji gali pretenduoti į valstybės finansuojamas vietas, valstybės nefinansuojamas vietas ir valstybės nefinansuojamas vietas su studijų stipendija.

Visą informaciją apie 2022 m. priėmimą į bakalauro studijas rasite čia.

Jeigu norėtumėte paklausti ar pasitarti, kviečiame susisiekti el. p. adr. sk@vdu.lt

Taip pat kviečiame užsukti į mūsų socialinių tinklų profilius ir plačiau susipažinti, kas mes esame ir kuo gyvename:

Facebook: VDU Sociologija

Instagram: vdu_sociologija_antropologija