Kviečiame studijuoti SOCIALINĖS DEMOGRAFIJOS magistro studijų programoje

Kodėl ją studijuoti VDU?

Nori suprasti ir prisidėti sprendžiant demografines problemas? Studijuok SOCIALINĖS DEMOGRAFIJOS magistro programoje VDU! Tai vienintelė demografijos programa Baltijos šalyse. Studijos vykdomos Vilniuje.

 „Demografijos studijos siejamos su didžiuliais modernios visuomenės demografiniais iššūkiais: sunkiai valdomais globaliais ir regioniniais gyventojų migracijos srautais, šeimos transformacija, labai žemu gimstamumu ir sparčiu visuomenės senėjimu.

VDU Socialinės demografijos magistro studijos rekomenduojamos tiems, kurie yra neabejingi demografinėms problemoms bei turintiems ambicijų įgytas žinias taikyti viešajame valdyme ir versle. Ši skirta besidomintiems ne vien nacionalinėmis Lietuvos problemomis, bet norintiems įgyti naujausių tarptautinių demografijos mokslo žinių bei išmokti profesionaliai vertinti šiuolaikinius globalius ir Vidurio ir Rytų Europos regiono demografinius iššūkius ir įsijungti į tarptautinių institucijų veiklą“, – sako prof. dr. Domantas Jasilionis, VDU Demografinių tyrimų centro vadovas ir Sociologijos katedros dėstytojas. Visą straipsnį apie programos ištakas skaitykite čia.

dr. Domantas Jasilionis

„Man šis studijų laikas buvo labai šviesus ir prasmingas. Nors pradėjau studijuoti man visiškai naują, nepažįstamą sritį, tačiau pats mokymasis man labai patiko. Buvo labai įdomūs ne tik dėstytojai, bet ir visi dėstomi dalykai. Širdyje išsinešiau didelę šilumą ir meilės jausmą. Dėstytojo ir studento santykis buvo toks ypatingas, jis rėmėsi rodomu dėmesiu, bendradarbiavimu, pagarba. Prisimenu, jog būdama studente, visada jaučiau palaikymą, motyvaciją ir skatinimą judėti į priekį. Visada buvau priimta kaip lygiavertė dėstytojo partnerė. Be to, pradėjau vėl studijuoti po gana ilgo laiko tarpo. Pastebėjau, kad mano visai kitas požiūris į mokymąsi nei buvo anksčiau. Taigi, gal visai verta pradėti studijuoti po kažkurio laiko, nes tuomet keičiasi požiūris į mokslą, kuriasi kitas santykis su tuo, ką darai“, – studijų universitete prisiminimais dalinasi VDU Socialinės demografijos absolventė Dovilė Bugienė savo sėkmės istorijoje.

Plačiau apie VDU Socialinės demografijos magistrantūros programą skaitykite čia

Prašymus dalyvauti pagrindiniame priėmimo etape galima pateikti iki birželio 28 d. 24 val.

Visą informaciją apie 2022 m. priėmimą į magistrantūros studijas rasite čia