Kviečiame studijuoti ORGANIZACINĖS PSICHOLOGIJOS magistro studijų programoje

Kodėl ją studijuoti VDU?

„Organizacinės psichologijos programa skirta norintiems prisidėti prie darbuotojų gerovės ir organizacijos efektyvumo didinimo. Kompetentingi dėstytojai ir puikiai tarptautinių ekspertų įvertinta studijų programa suteiks galimybę įgyti kompetencijų, reikalingų dirbti žmogiškųjų išteklių valdymo srityje verslo organizacijose, darbuotojų atrankos agentūrose, personalo mokymo ir vertinimo centruose, profesinio konsultavimo ir karjeros centruose ar užsiimti privačia praktika. Be abejo, šis sąrašas nėra galutinis. Mūsų absolventai kuria naudą įvairiose organizacijose, praktiškai pritaikydami psichologines teorijas ir principus“, – teigia doc. dr. Kristina Kovalčikienė, VDU Organizacinės psichologijos programos dėstytoja.

Kristina Kovalčikienė

„Labai daug diskusijų, seminarų, workshop‘ų. Tai yra interaktyvios studijos tam, kam įdomu būtų ne tik teoriškai paliesti, bet ir praktiškai pasimėginti. Dėl to, pats ir pasirinkau jas“, – sako pirmo kurso studentas Edvinas Lučkauskas.

“Kas mane veža dabartiniame darbe – tai galimybė matyti, kaip auga žmonės…”. Savo mintimis apie pasirinkimą studijuoti Organizacinę psichologiją, dabartinius profesinius iššūkius bei pasiekimus dalinasi VDU Organizacinės psichologijos absolventė Lina Preikšienė, pasakodama savo sėkmės istoriją.

Plačiau apie VDU Organizacinės psichologijos magistrantūros programą skaitykite čia.

DOKUMENTŲ PATEIKIMAS VYKSTA 2023.06.01 – 2023.06.28 (iki 24 val.).

Prašymų dalyvauti konkurse pateikimas internetu: http://epasirasymas.vdu.lt

Visą informaciją apie 2023 m. priėmimą į magistrantūros studijas rasite čia.