Kviečiame studentus ir dėstytojus apsilankyti verslo konsultantės Olgos Minevos seminaruose

Vasario 13-17 d. Edukologijos katedroje  pagal Erasmus+ Profesionalų praktikų programą lankosi  jauna ir dinamiška verslo konsultantė Olga Mineva (Bulgarija), dirbanti Austrijos konsultacinėje įmonėje CATRO.  Turėdama prestižinių universitetų diplomus bei sertifikacijas (Psichologijos Heidelbergo universitete, Vokietija; Darbo psichologijos Londono universitete, JK; NLP Praktiko sertifikatas International Trainers Academy of NLP, Londone),  O. Mineva teikia mokymų paslaugas įmonėms  emocinio intelekto, grupės efektyvumo, kaitos valdymo ir lyderystės gebėjimų ugdyme.  Kviečiame  studentus ir dėstytojus apsilankyti Olgos seminaruose.