Kviečiame į paskaitų ciklą: “sex therapy – working with sex in the therapy room”

2016 m. kovo 20-23 d. (9-17val)

Gimnazijos g. 7, Didžioji aula

Vedantysis: Humanistinės krypties sekso ir santykių terapeutas Matthew Bartolo (Malta).

Konsultavimo sritys: priklausomybės, seksualinės ir santykių problemos, tėvystės įgūdžiai, stresas, žema savivertė.

Britų konsultavimo ir psichoterapijos narys; Britų psichologijos draugijos ir Maltos konsultavimo asociacijos narys.

Seminaro vedantysis turi dešimties metų praktinio darbo ir seminarų vedimo patirtį!

Paskaitų ciklo metu bus pristatytas įvadas į įvairius sekso terapijos aspektus. Šis kursas padės Jums geriau suprasti psichologines seksualinių problemų priežastis, bei padės jas spręsti terapijoje.

Renginys skirtas tik VDU studentams: Psichologijos programa (bakalauras III-IV kursas); Sveikatos psichologija (magistras);  Sveikatos psichologijos absolventai;

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA!

Renginys nemokamas! Seminaras vyks anglų kalba. Bus išduodami pažymėjimai, dalyvaujant visose paskaitose.

Išankstinė registracija iki 2016 kovo 18d. (nurodant savo vardą, pavardę, studijų programą)

el.paštu: vdu.paklubas@gmail.com

Vietų skaičius labai ribotas!!!

PROGRAMA