Kviečiame mokytis atsipalaiduoti!

picVDU Studente,

Jauti nuolatinį stresą? Ieškai būdo kaip jį įveikti? Jei abu tavo atsakymai į šiuos klausimus yra teigiami, kviečiame tave į VDU Psichologijos klinikoje organizuojamą praktinę relaksacijos technikų mokymo grupę. Šios grupės tikslas – praktiškai išbandyti relaksaciją ir išmokti ją savarankiškai taikyti atsipalaidavimui.

Numatyta, jog vyks dvi atsipalaidavimo grupės (vizualizacijų ir progresuojančios raumenų relaksacijos). Jūs galėsite pasirinkti, kurią relaksacijos techniką norėtumėte išmokti taikyti atsipalaidavimui. Planuojami 6 kassavaitiniai susitikimai. Grupės dydis – iki 10 dalyvių. Užsiėmimai nemokami. Grupes ves VDU Psichologijos klinikos psichologės Justina Slavinskienė ir Gabija Jarašiūnaitė.

Norėtum, bet ne esi tikras? Nežinai kuri technika tau labiau tinka? Registruokis ir ateik į įvadinį susitikimą, kurio metu išbandysime dvi relaksacijos technikas, pasikalbėsime apie jūsų lūkesčius, motyvaciją mokytis relaksacijos technikų ir tinkamiausią laiką susitikimams. Įvadinis susitikimas vyks 2016 m. spalio 24 d., 17 val. Jonavos g. 66, 213 kab.

Skubėkite registruotis