Kviečiame į mokymus apie struktūrinį lygčių modeliavimą

Europos socialinį tyrimą (EST) įgyvendinanti Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkų komanda š.m. birželio 15 d., 13.00-15.00 val. kviečia į metodologinius mokymus „Įvadas į struktūrinį lygčių modeliavimą su AMOS“.

Mokymų metu bus pateikiama bendra informacija apie struktūrinį lygčių modeliavimą, modelių patikimumo įvertinimą. Pristatoma AMOS programa, jos galimybės ir ribotumai, pagrindinės funkcijos. Pateikiama iliustracija atliekant struktūrinių lygčių modelio sudarymą, analizę ir interpretaciją bei tikrinant supaprastiną modelį panaudojant kelių analizės metodą.

Į mokymus kviečiami asmenys, turintys struktūrinio lygčių modeliavimo pradmenis, ar savo tyrimuose naudojantys šį metodą, tačiau atliekantys analizę kitomis struktūrinio lygčių modeliavimo programomis bei norintys susipažinti su pačiu metodu, jo savo tyrimuose netaikantys, bet turintys regresinės analizės pagrindus.

AMOS programinė įranga mokymų metu nebus reikalinga.

Mokymus ves EST komandos Vytauto Didžiojo universitete tyrėja dr. Gabija Jarašiūnaitė-Fedosejeva.

Jie vyks nuotoliniu būdu MS Teams platformoje, trukmė – 2 val.

Būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/WhoGwm1yzavtn7gJ6 (prisijungimo nuorodą atsiųsime likus dienai iki mokymų).