Kviečiame į mokymų programą „Konfliktų mediacija“

Mokymai

Kviečiame dalyvauti mokymų programoje „Konfliktų mediacija“, kurios tikslas – ugdyti įvairių sričių vadovų ir specialistų gebėjimą savo profesinėje aplinkoje nešališkai valdyti tarpasmeninius, tarpgrupinius ir kt. konfliktus, taikant mediacijos metodą, skatinantį konfliktuojančias puses siekti susitarimo ir/ar priimti sprendimą. Mediacija padeda valdyti konfliktus ir siekti susitarimo dalyvaujant tarpininkui, kai konfliktuojančioms šalims nepavyksta pasiekti to savo jėgomis.

Mokymuose dalyviai susipažins su mediacijos principais, išmoks taikyti mediacijoje naudojamas technikas sprendžiant konfliktines situacijas savo profesinėje aplinkoje.

Studijuoti kviečiami įvairių sričių (psichosocialinių paslaugų, švietimo sektoriaus, valstybės tarnybos, verslo ir kt.) vadovai ir specialistai, kurie savo darbe susiduria su tarpasmeniniais, tarpgrupiniais konfliktais ir nori išmokti konfliktų mediacijos metodo.

Mokymų apimtis: 60 akademinių valandų.

Baigus programą mokymų dalyviams išduodamas Vytauto Didžiojo universitete registruotas įgytas žinias ir gebėjimus liudijantis pažymėjimas.

Mokymų datos ir struktūra: Mokymo programoje akcentuojamas praktinių gebėjimų ugdymas, analizuojami atvejai iš mokymo dalyvių darbinės patirties, organizuojamos supervizijos.

2022 m. spalio 7 d. I mokymų diena: Susipažinimas su konfliktų mediacijos metodu.
2022 m. spalio 14 d. II mokymų diena: Mediacijos procesas ir įrankiai
2022 m. spalio 15 d. III mokymų diena: Mediacijos taikymo galimybių mokymų dalyvių profesinėje aplinkoje aptarimas ir praktinių mediacijos gebėjimų lavinimas.
2022 m. lapkričio 5 d. IV mokymų diena: Supervizija / patirčių aptarimas.

 Programos aprašas

Mokymų kaina: 350 eurų

Mokymų vieta: mokymai vyks nuotoliniu būdu, nuo 9:00 iki 18:00 val.

REGISTRACIJA vyksta iki 2022 m. rugsėjo 30 d. registracijos forma

Dėl papildomos informacijos kreipkitės:

tel. 837 327822; el. paštu daiva.vilcinskiene@vdu.lt