Kviečiame į mokymų programą “Konfliktų mediacija”

Mokymų programos “Konfliktų mediacija“ tikslas – ugdyti įvairių sričių vadovų ir specialistų gebėjimą savo profesinėje aplinkoje nešališkai valdyti tarpasmeninius, tarpgrupinius ir kt. konfliktus, taikant mediacijos metodą, skatinantį konfliktuojančias puses siekti susitarimo ir/ar priimti sprendimą. Mediacija padeda valdyti konfliktus ir siekti susitarimo dalyvaujant tarpininkui, kai konfliktuojančioms šalims nepavyksta pasiekti to savo jėgomis.

Mokymuose dalyviai susipažins su mediacijos principais, išmoks taikyti mediacijoje naudojamas technikas sprendžiant konfliktines situacijas savo profesinėje aplinkoje.

Studijuoti kviečiami Įvairių sričių (psichosocialinių paslaugų, švietimo sektoriaus, valstybės tarnybos, verslo ir kt.) vadovai ir specialistai, kurie savo darbe susiduria su tarpasmeniniais, tarpgrupiniais konfliktais ir nori išmokti konfliktų mediacijos metodo.

Mokymų apimtis: 60 akademinių valandų.

Baigus programą mokymų dalyviams išduodamas Vytauto Didžiojo universitete registruotas įgytas žinias ir gebėjimus liudijantis pažymėjimas.

Mokymų datos ir struktūra: Mokymo programoje akcentuojamas praktinių gebėjimų ugdymas, analizuojami atvejai iš mokymo dalyvių darbinės patirties, organizuojamos supervizijos.

2021 m. lapkričio 12 d.

nuo 9.00 iki 18.00 val.

I mokymų diena: Susipažinimas su konfliktų mediacijos metodu.
2021 m. lapkričio 20 d.

nuo 9.00 iki 13.00 val.

II mokymų diena: Mediacijos procesas
2021 m. lapkričio 26 d.

nuo 9.00 iki 13.00 val.

III mokymų diena: Mediacijos įrankiai
2021 m. lapkričio 27 d.

nuo 9.00 iki 18.00 val.

IV mokymų diena: Mediacijos taikymo galimybių mokymų dalyvių profesinėje aplinkoje aptarimas ir praktinių mediacijos gebėjimų lavinimas.
2021 m. gruodžio 10 d.

nuo 9.00 iki 18 .00 val.

V mokymų diena: Supervizija / patirčių aptarimas.

 

Programos aprašas

Mokymų kaina: 350 eurų

Mokymų vieta: mokymai vyks nuotoliniu būdu

 

REGISTRACIJA vyksta iki 2021 m. lapkričio 8 d. registracijos forma

Dėl papildomos informacijos kreipkitės:

tel. 837 327822; el. paštu daiva.vilcinskiene@vdu.lt