Kviečiame dalyvauti diskusijų forume „Pažanga ir inovacijos ugdyme: kaip tai skatina sėkmingą mokymąsi?“

Ar jau papildėte savo portfolio atvirais skaitmeniniais ženkliukais? Kaip šis naujas nuotolinis standartas gali būti taikomas mokymosi ir pasiekimų pripažinimui? Kaip mobiliosios matematikos programėlės gali padėti ruoštis brandos egzaminui? Kaip simuliacinė praktikos aplinka laužo mitus apie virtualią realybę? Kaip žaidimas šachmatais veikia jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikų mokymąsi ir kognityvinę raidą?

Atsakymus į šiuos klausimus galėsite išgirsti gegužės 18 d., 9 val. Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakultete vyksiančiame diskusijų forume „Pažanga ir inovacijos ugdyme: kaip tai skatina sėkmingą mokymąsi?“. Renginyje dalyvaus švietimo ekspertai ir praktikai, kurie ne tik dalinsis konceptualiomis įžvalgomis apie inovacijas ir jų taikymą ugdymo procese, tačiau ir pristatys egzistuojančias įvairias inovatyvias metodikas ir simuliacines praktikas, skatinančias ugdymo pažangą.

Pranešimus renginyje skaitys ir su dalyviais diskutuos VDU Edukologijos katedros mokslininkės prof. dr. Natalija Mažeikienė, doc. dr. Lina Kaminskienė, Švietimo ir mokslo ministerijos Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Irena Raudienė, Lietuvos neformaliojo ugdymo asociacijos narys Laimonas Ragauskas, Kauno „Saulės“ gimnazijos mokytojos ekspertės Ilona Knyzelienė ir Rita Jonaitienė, bei VDU lektorės, dirbančios su inovatyviomis mokymosi platformomis, Roberta Motiečienė ir Judita Kasperiūnienė.

Renginys bus transliuojamas tiesiogiai, nuoroda į transliaciją bus paskelbta artėjant renginiui.

Būtina išankstinė registracija iki gegužės 15 d. 10 val. Registruotis

Forumo programa

Facebook įvykis

Renginio dalyviams bus išduoti pažymėjimai.

Kontaktinis el. paštas
edukologija.vdu@gmail.com