Konferencijos „Laisvė kurti“ programoje – pranešimų gausa ir įvairovė

Laisvė kurti

Balandžio 28 d., penktadienį, Vytauto Didžiojo universitete vyks praėjusiais metais sėkmingai startavusi studentų konferencija „Laisvė kurti“. 2022-aisiais konferencija buvo skirta Lietuvos universiteto šimtmečiui paminėti, o šįmet atlieps Jungtinių Tautų iškeltus tarptautinius darnaus vystymosi tikslus.

Konferencijos programoje – beveik 40 pranešimų lietuvių ir anglų kalbomis, meninis Declamationes pasirodymas „Lyg testamentas“,VDU Teatro Šokio ir teatro studentų pasirodymas „Mūsų teatro pasaulis“ bei įdomus ir prasmingas laikas, praleistas bendraminčių apsuptyje.

Pilna konferencijos programa.

„Bendruomenių saugumas ir įgalinimas, darnus vartojimas ir tvarumas, atskirties mažinimas ir gerovė, kova su klimato kaita – tai globalūs iššūkiai, kurie skatins mūsų studentus atpažinti artes liberales principais grįstų studijų privalumą sprendžiant kompleksiškas problemas. Juk tokius iššūkius galima įveikti tik pasitelkus kūrybiškumą, įvairiapuses prieitis, platesnį situacijos matymą ir vertinimą. Tai, ko ir siekiame suteikdami studentams individualizuotus studijų pasirinkimo kelius“ – teigia VDU Komunikacijos prorektorė Vilma Bijeikienė.

Kaip ir praėjusiais metais, konferencija vyks VDU Daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, Kaunas).

Akimirkos iš 2022 m. konferencijos „Laisvė kurti“.