Konferencija “Psichologai mokiniams apie mokinius – 11”

VDU psichologai kviečia mokinius, jų tėvus bei mokytojus susitikti jau vienuoliktą kartą! Konferencija „Psichologai mokiniams apie mokinius-11“ šiais metais kiek kitokia, kviečianti į dialogą prisijungti nuotoliniu būdu. Konferencijos metu įvairių sričių psichologai, su mokiniais, mokytojais ir tėvais, dalinsis savo atliktų tyrimų rezultatais, įžvalgomis ir praktiniais patarimais. Visus susidomėjusius kviečiame dalyvauti konferencijoje ir su psichologija susipažinti iš arčiau!

Konferencija prasideda lapkričio 30 d. (pirmadienį) 16 val., o atidarymo dienos proga visi kviečiami susipažinti su mokslinių tyrimų rezultatais, su šokio – judesio terapija bei diskutuoti su režisieriumi Tadu Vidmantu apie psichikos sveikatą. Konferencija tęsiasi visą savaitę, todėl gruodžio 1 d. – 4 d. kviesime į kūrybines dirbtuves, kurių metu diskutuosime apie konkrečias temas bei ieškosime praktinių sprendimų. Iki susitikimų konferencijoje!

Konferencijos programa – https://www.vdu.lt/wp-content/uploads/2020/11/Kvietimas-i-rengini2020.11.30-12.04.pdf

Būtina registracija, kadangi dalyvių skaičius ribotas: https://forms.gle/qBR2wBHWXWPeBmWK9

Registruojantis pasistenkite nurodyti teisingą elektroninio pašto adresą, nes:
1) Visiems užsiregistravusiems konferencijos nuoroda bus išsiunčiama nurodytu elektroniniu paštu likus savaiteii iki renginio.
2) Dalyvavimą patvirtinantys pažymėjimai bus išsiunčiami nurodytu elektroniniu paštu.