KODĖL VERTA? Atviras dialogas apie Socialinio darbo magistrantūros studijas VDU

KODĖL VERTA rinktis Socialinio darbo magistrantūros studijas Vytauto Didžiojo universitete?

Čia puikiai užsienio ekspertų įvertinta studijų programa, aukščiausio lygio dėstytojai, studentų įvairovė. Čia studijuojant įgyjama profesinė meistrystė siekti visuomenės pokyčių dėl žmogaus orumo ir socialinio teisingumo.

Visus besidominčius Socialinio darbo magistrantūros studijomis Vytauto Didžiojo universitete, kviečiame dalyvauti renginyje, kurio metu atvirai diskutuosime, kodėl verta studijuoti šioje studijų programoje, kokios yra karjeros galimybės pabaigus, kokius iššūkius įveikia ir kokias sėkmės akimirkas patiria studentai. Dalinsimės patirtimi, kelsime klausimus, ieškosime atsakymų.

Susitikime dalyvaus Socialinio darbo magistrantūros studijų programos dėstytojai,  bestudijuojantys studentai bei absolventai. Atsinešk savo klausimus ir tu!

Diskusijos laikas: 2021m. birželio 16d. 15-16:30val.

Renginys vyks nuotoliniu būdu.

Prašome registruotis nuoroda: https://forms.gle/zUWBwRBqkdstu3m66

Likus 1 dienai iki renginio užsiregistravusiems išsiųsime el. paštu prisijungimo nuorodą.

Jei turite klausimų, prašome rašyti adresu: lina.bartuseviciene@vdu.lt