Kauno fotoklubo narių fotografijų paroda „ŽIEMOS GLĖBYJE“

Socialinių mokslų fakulteto trečiojo aukšto koridoriaus sienos prabyla skirtingų fotografų įžvalgomis apie  žiemą. Turbūt, nerasime žmogaus, kuris nemėgsta būti gamtoje, grožėtis jos spalvomis. Kiekvienas sezonas savaip žavus ir nepakartojamas. Žiema – tai ne tik šaltis, bet ir balta žiemos pasaka, ledo piešiniai, gražiausios metų šventės, juodai balta grafika. Kviečiame pasigrožėti.

       Kelerius metus Kauno fotografijos entuziastai bendravę ir eksponavę savo nuotraukas portale „Efoto.lt“ ir rinkdavęsi į ketvirtadieninius susitikimus, nusprendė savo susibūrimus „įvilkti“ į kitokį rūbą – įteisinti ir jau su oficialiu vardu plėtoti savo veiklą, tęsiant dar 1963 metais įkurto ir su pertraukomis veikusio Kauno fotoklubo tradicijas. Pastarasis išugdė ne vieną Lietuvoje ir pasaulyje garsų menininką.

       Atkurtas fotoklubas 2010 m. gegužės 26 d. VDU galerijoje „101“ pirmą kartą viešai prisistatė  Kauno visuomenei. Klubo tikslai – organizuoti klubiečių susitikimus, rengti konkursus, dalintis tarpusavio patirtimi, kviestis žinomus fotomenininkus, organizuoti klubo narių fotoparodas. Taip pat užsiimti šviečiamąja veikla – organizuoti klubo nariams teminius seminarus, kursus, rengti paskaitas.

      Klubo veikloje dalyvauja įvairiausių profesijų žmonės (verslininkai, gydytojai, IT specialistai, teisininkai ir kiti), atstovaujantys  įvairiausius fotografijos žanrus, tačiau juos visus vienija bendras pomėgis fotografijai.

      Susidomėjusieji klubo veikla ir norintys įstoti į klubą informaciją gali rasti internet.puslapyje www.kaunofotoklubas.lt , FB paskyroje arba rašyti el.paštu kaunofotoklubas.lt@gmail.com

Mus vienija fotografija!

 

 

 

 

 

 

 

Kristinos Meilutės foto.