Kaune – verslo atstovų ir pretenduojančiųjų į Kauno mero postą debatai

Ketvirtadienio vakarą Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (PPAR) organizavo verslo atstovų ir kandidatų į Kauno miesto merus debatus „Kaunas rytoj“.
Į renginį buvo pakviesti visi įregistruoti kandidatai į Kauno merus, sakė Kauno PPAR Verslo atstovavimo skyriaus vadovė Daiva Vyšniauskienė. Debatų tikslinė auditorija – verslo atstovai. Renginio moderatorius – politologas prof. dr. Algis Krupavičius. Pasak Kauno PPAR pranešimo, tai – jau penktieji šių rūmų organizuojami verslo ir politikos debatai (pirmieji tokie buvo surengti 2011-aisiais prieš savivaldos rinkimus, antrieji – prieš 2012 m. Seimo rinkimus, 2013-aisiais diskutuota apie miesto savivaldybės tarybos kadencijos pusiaukelę, o 2015 metais pozicijomis dalintasi su kandidatais į Kauno miesto merus).
ELTA primena, kad kovo 3-iąją, per savivaldybių tarybų bei tiesioginius merų rinkimus, Kauno miesto rinkėjai turės galimybę Savivaldybės vadovą išsirinkti iš 7 kandidatų. Į mero postą pretenduoja Lietuvos centro partijos Kauno skyriaus vadovė, Mokytojų sąjūdžio iniciatorė, pedagogė Rūta Andriuškevičienė, Lietuvos socialdemokratų partijos iškeltas politikos naujokas – advokatas Gintaras Černiauskas, šiuo metu mero pavaduotoju Savivaldybės taryboje dirbantis liberalas Simonas Kairys bei dabartinis miesto meras Visvaldas Matijošaitis iš „Vieningo Kauno“.

Skaityti daugiau