Įvyko XXVI-oji Tarptautinė vaizdo konferencija „Aktualūs tyrimai psichologijoje: tarptautinė patirtis“

“Gruodžio 8 d. vyko Vytauto Didžiojo universiteto ir University of Nebraska at Kearney (JAV) organizuota XXVI Tarptautinė vaizdo konferencija „Aktualūs tyrimai psichologijoje: tarptautinė patirtis“. Konferencijoje pranešimus skaitė du VDU Psichologijos katedros studentai: doktorantas Tadas Vadvilavičius ir Mokyklinės psichologijos magistrantūros studentė Gintautė Jegorovaitė.

Tadas Vadvilavičius pristatė pranešimą tema “Mindfulness-based stress management program for police officers: From idea to experience” (kartu su kolegėmis) ir “The mediation effect of a positive experience at work on the relationship between work-family enrichment and work engagement: Primary results”, o Gintautė Jegorovaitė ir dr. Jurga Misiūnienė pristatė pranešimą “The connection between parent’s assessed 2-3 years old children’s speech level and their verbal communication with children”.

Tadas Vadvilavičius dalijasi dalyvavimo tokio pobūdžio konferencijose nauda: „Reikia pripažinti, kad Lietuvoje atliekamas mokslas gali būti nepastebėtas tarp daugybės užsienio tyrėjų, tai šis simpoziumas yra puiki proga kolegoms iš JAV parodyti tai, kuo mes gyvename Lietuvoje – kokias mokslines problemas tiriame, kaip mums sekasi, ką atrandame ir pan. Iš kitos pusės, tai yra puiki proga studentui mokytis ir praktikuotis pristatyti savo darbus užsienio klausytojų auditorijai, gauti vertingų klausimų, kurie paskatina pasižiūrėti į savo darbą iš kitos pusės ar tiesiog gauti įžvalgų tolimesniems tyrimams“.

Visus studentus skatiname dalintis savo atliekamais tyrimais! “