Įvadas į studijas 2023: Susitikimas fakultete

Šiandien Vytauto Didžiojo Universiteto Socialinių mokslų fakulteto (VDU SMF) pirmakursiai įžengė į naują etapą savo akademiniame gyvenime. Tai pirmoji pažintis su studijų vieta ir bendraminčiais, kurie lydės naujuosius studentus visus studijų metus.

Šiais metais SMF bendruomenę papildė 173 bakalauro studijų programų Psichologija, Socialinis darbas ir psichosocialinis konsultavimas, bei Sociologija ir antropologija pirmakursiai.

Naujieji studentai turėjo galimybę susipažinti su savo kurso draugais, pasivaikščioti po fakulteto erdves ir pažinti fakulteto personalą. Susitikimas su dėstytojais, katedrų vedėjomis, dekane ir referentėmis ne tik suteikė aiškesnį vaizdą apie studijų programas, bet ir supažindino su Universiteto tvarka bei struktūra.

Čia pirmakursiai susitiko ir su studentais-mentorais – jau patyrusiais kolegomis, pasirengusiais dalintis patirtimi ir patarimais. Jie padėjo naujokams atsakyti į kylančius klausimus, pasidalijo praktiniais patarimais ir surengė ekskursiją po fakultetą.

Iki pasimatymo paskaitose!